CT022TN04 V.6

| Panel Model | CT022TN04 V.6 |
|---|---|
| Značka panelu | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CT022TN04 V.6 | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 240(RGB)×320 [QVGA] |
| Aktívna oblasť | 33.48(H)×44.64(V) mm |
| svietivosť | 200 cd/m² (Typ.) |
| Zobraziť smer | 12 o'clock |
| Pozorovací uhol | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) |
| Podpora farieb | 65K 60% (CIE1931) |
| závažia | 11.3g (Typ.) |
| Snímok za sekundu | 70Hz |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Dim. | 38.84(H)×56.6(V) mm |
| kontrastný pomer | 300:1 (Typ.) (TM) |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Prevádzkový režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Zdroj svetla | WLED [4S1P] , W/O Driver |
| Dotykový panel | - |
| Typ rozhrania | 39 pins TTL (1 ch, 6-bit) , FPC |
| Zdroj | 3.3V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad INNOLUX CT022TN04 V.6.
INNOLUX CT022TN04 V.6 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre INNOLUX CT022TN04 V.6 pdf list alebo podrobné špecifikácie INNOLUX CT022TN04 V.6 alebo iných INNOLUX LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora INNOLUX CT022TN04 V.6 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
INNOLUX CT022TN04 V.6 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre INNOLUX CT022TN04 V.6 pdf list alebo podrobné špecifikácie INNOLUX CT022TN04 V.6 alebo iných INNOLUX LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora INNOLUX CT022TN04 V.6 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "CT022TN04 V.6"
- INNOLUX CT022TN04 V.6
- Datasheet CT022TN04 V.6
- Obrázok CT022TN04 V.6
- Cena CT022TN04 V.6
- Distribútor CT022TN04 V.6

